Üyelik Hakkında

Hem Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi’nin, hem de firmaların tanıtımı için WEB sitemiz hizmete girmiş bulunuyor. (www.ibosb.com) Ziyaretçiler WEB sitemizde güncel haber ve duyuruları izleyebilecek, Birlik, Mermerciler ve Bakırcılar Sanayi Siteleri ile ilgili tüm bilgilere ulaşabileceklerdir.

Sanayi Bölgesi’nde yer alan tüm firmalar ile ilgili bilgiler bu WEB sitesinde bulunacaktır. Bu sayede siteyi ziyaret eden kişiler aradıkları konu ile ilgili faaliyet gösteren firmaları bulabileceklerdir. Bu bilgi, sizin firmanıza da müşterinin rahat ulaşması anlamına gelmektedir.

İnternet erişiminiz varsa, beş dakikanızı ayırmanızı ve WEB sitemizdeki firma bilgilerinizi güncellemenizi önemle rica ediyoruz.

WEB sitesi, firmanız için açık bir reklam ve tanıtım fırsatıdır. Ancak bunun ötesinde, www.ibosb.com adresi, Sanayi Bölgesi ile ilgili tüm bilgilere ulaşma merkezi olacak, ve çeşitli mevzuat, muafiyet ve kanunların bulunabildiği bir bilgi kaynağı haline gelecektir.

WEB sitesinin işlevini tam olarak yerine getirebilmesi için Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren tüm firma bilgilerinin de eksiksiz olarak girilmiş olması gerekir. Bizler, kolaylık olması açısından ilk aşamada tüm firma isimlerini, adres ve telefon bilgilerini girdik. Bunun yanısıra firmaların hangi bölgede faaliyet gösterdiklerini de işledik. Ancak bunun dışında firmanın iş alanı, aldığı ve sattığı malzemelerin ne olduğu gibi bilgilerin de sizler tarafından girilmesi gerekiyor. Ayrıca varsa firmanızın web sitesi, e-mail adresi gibi bilgilerin de burada görüntülenmesi, ve bir tıklama ile ekrana getirilmesi mümkündür.

Site ziyaretçisi bu bilgileri tam olarak bulabildiği sürece firmalar ile ilgili aramalarını yine site üzerinden yapacak ve böylece sizin için tanıtım, reklam şansı da artmış olacaktır.

Bilgilerinizi nasıl güncelleyeceksiniz?.

www.ibosb.com adresine girdikten sonra, dil seçimi olarak Türkçe’yi seçin. Açılan ana sayfanın üst kısmında yer alan menüden FıRMALAR başlığına girin. Burada, ister alfabetik olarak sıralanmış liste içinden kendi firmanızı bulun, isterseniz sol taraftaki arama seçeneklerinde, Firma Adı hanesine firmanızın adını yazarak ARA tuşuna basın.

Firmanızı bulduğunuzda, altı çizgili olarak gösterilmiş satırın üzerine tıklayın. Ekrana firma ile ilgili tüm bilgilerin görülebileceği bir sayfa açılacaktır. Sol tarafta, ÜYE GıRışı bölümünde firmanız için ilk sefere mahsus belirlenmiş kullanıcı ismini göreceksiniz. GıRış tuşuna bastığınızda firma bilgilerini güncelleyebilmeniz için bir ekran açılacak. Burada mutlaka kendiniz için bir KULLANICI ADI ve şıFRE tanımlamanız gerekiyor. Böylece bundan sonra hiç kimse sizin bilgilerinizi değiştiremeyecek. Bu sayfada ziyaretçinin sizi bulabilmesi için gerekli tüm bilgileri girebilirsiniz.

Bilgilerinizi yazdıktan sonra sayfanın en altında bulunan GÜNCELLE tuşuna bastığınızda işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Listede kendi firma ismini bulamayan kullanıcılar bölge müdürlüğü teknik büroyu arayıp haber verebilecekleri gibi, yine internet üzerinden Ana Sayfa’da, sol kenarda bulunan menüden YENİ ÜYE başlığına girerek, benzer biçimde firma bilgilerini girebilirler. Bu bilgi BOSB yönetimince onaylandıktan sonra Firmalar sayfasında yerinizi alacaksınız.

Bu güncellemeyi en kısa süre içinde yapmanızı rica ediyoruz. Unutmayın ki firma bilgilerinin eksiksiz olması, sitenin ziyaretçi sayısını arttırmak ve tanıtım için en önemli etkenlerden biri olacaktır.Saygılarımızla,Muhammet DİVLİ

  Bölge Müdürü

Paylaş:

Etiketler:

Yorumlar

    Şuanda Hiç Yorum Yapan Yok! İlk Sen Ol